AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

“Më sillni një kafe”, 24-vjeçari shembet në dyshemenë e lokalit dhe humb jetën, ngjarje tragjike në Prrenjas

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prrenjas, ku një 24-vjeçar ka humbur jetën sapo ka hyrë në ambientet e një bar-kafeje.

Burime bëjnë me dije se viktima është M.Allhidri i cili sipas dëshmitarëve ka hyrë në lokal, dhe ka porositur kafe, por pa marrë ende porosinë ka rënë nga karrigia në dysheme.

Menjëherë ai është transportuar për në spitalin e Përrenjasit, por me gjithë ndihmën e stafit mjekësor 24-vjeçari nga Njësia Administrative Rrajcë ka humbur jetën.

Dyshohet se shkak i vdekjes së 24-vjeçarit të ketë qenë ataku kardiak, ndoshta i favorizuar edhe nga temperaturat mjaft të ulëta

Fjalët Kyce

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *