Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Me Sashën duke shpresuar”, presidenti Meta publikon foton e pazakontë nga shtëpia

Po zhvillohet në stadiumin e ri “Air Albania Stadium”, ndeshja ndërmjet kombëtares shqiptare dhe Francës, ku dominojnë kampionët e Botës me dy gola në avantazh.

E ndërkohë që kanë mbetur edhe pak minuta nga ndeshja me Francën, presidenti Ilir Meta ka ndarë një foto shumë të pazakontë.

“Me Sashën duke shpresuar”- shkruan Meta teksa shfaqet në ambientet e shtëpisë së tij me një mace në prehër.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *