Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Me pushime në bregdet, këngëtarja shqiptare ‘shkrin’ së qeshuri ndjekësit: Ky diell t’i vë brekët në kokë (FOTO)

Këngëtarja, Aurela Gaçe njihet për deklaratat e saj të drejtpërdrejta dhe nuk kursehet po ashtu as kur bëhet fjala për batuta.

Së fundmi ka nisur pushimet në bregdet nga ku nuk mungojnë edhe postime në rrjetet e saj sociale.

Aurela  ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale  një foto, ku shihet e shtrirë në shezllon me rroba banjo dhe mbi kokë ka vendosur një palë tuta të shkurtëra për t’u mbrojtur nga dielli. Ndërkohë ajo e ka përshkruar foton me diçiturën komike, ku ka shkaktuar shumë të qeshura.

“Ky diell t’i vë “brekët në kokë”. Tutat më saktë, mos keqkuptohemi”, ka shkruar Aurela

 

View this post on Instagram

 

Ky Diell ti vë “brekët ne kokë” 😅🤪 Tutat më sakte, mos keqkuptohemi😜

A post shared by veten dua gjalle #newalbum (@aurelagaceofficial) on


(F.GJ/FAXWEB.AL)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *