Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Më preve krahët”, Eni Koçi i bën ‘dis’ publikisht Genc Prelvukaj live në emision

Çifti shumë i komentuar në media, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj të ftuar në “Xing me Ermalin” kanë folur për herë të parë për lidhjen e tyre që ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave për dy vite rresht.

Gjatë intervistës Eni paralajmëroi se për një periudhë kohe nuk do të kenë më këngë të dy bashkë.

Menjëherë pas fjalëve të saj erdhi reagimi i Prelvukajt, i cili e quajti deklaratën e këngëtares “dis” të hapur dhe shtoi se kishte planifikuar të bënin album bashkë.

Ermal Mamaqi: Sa keni që jeni bërë grup bashkë ju, se u çmendët me këto këngët…

Eni Koçi: Kemi kohë…

Ermal Mamaqi: Ju nëpër koncerete do shkoni gjithmonë bashkë apo mund t’iu marrin edhe veç e veç?

Eni Koçi: Jo, tani do ta kthej pak seriozisht. Secili nga ne ka karrierën e vet. Ndoshta për njëfarë kohe s’do kemi ndonjë bashkëpunim, por koncertet ashtu kanë rastisur jo se jemi bërë grup.

Genc Prelvukaj: Unë për herë të parë po e dëgjoj këtë punën që s’do bëjmë këngë bashkë. Ky ishte një dis i hapur…

Eni Koçi: Jo, thashë ndoshta për një farë kohe…

Ermal Mamaqi: Filluan diset…

Genc Prelvukaj: U surprizova…

Ermal Mamaqi: Nejse do keni edhe momente të vështira në jetë, ky ishte një nga ato.

Genc Prelvukaj: Unë po planifikoj album, por m’i preu krahët…

Eni Koçi: Album me mua? Unë s’isha në dijeni…

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *