Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaPolitikëTe FunditTe Gjitha

Me plis në kokë në mes të Amerikës, publikohet fotografia e rrallë e Rugovës

E kemi parë me personalitete të njohura evropiane e botërore, me shall apo me kostime kuq e zi. Por edhe plisi i bardhë ka qenë pjesë e veshjeve të presidentit Ibrahim Rugova.

Kjo foto që po qarkullon në rrjetet sociale, shihet presidenti Rugova gjatë një darke me komunitetin shqiptar në Chicago.

Fotoja mendohet se është bërë më vitin 1994 ndërkaq është shpërndarë nga aktivistë të diasporës shqiptare në Chicago të Amerikës.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *