Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashHoroskopiJetë dhe stilTe FunditTe Gjitha

Më në fund të lirë! Çfarë do të bëjë çdo shenjë horoskopi kur të përfundojë ízolimi

Përfundimi i pándemisë së kòronavirusit është pyetja që bëhet më shpesh në këto ditë. Astrologjia arrin të zbulojë shumë detaje të karakterit të njeëzve dhe së fundmi është zbuluar se cfarë do të bëjë secila shenjë kur të marrë fund ízolimi.

Dashi

Në palestër dhe pastaj në darkë në klub me miqtë për të festuar.

Demi

Do shkoni tek kafja juaj e preferuar ose më saktë tek restoranti juaj i preferuar për të shijuar një pjatë të shijshme buzëdetit.

Binjakët

Do takoni miqtë tuaj dhe do e jetoni atë ditë sikur të ishte e fundit.

Gaforrja

Do përqafoni njerëzit tuaj të dashur që nuk i kishit takuar gjatë kësaj periudhe.

Luani

Do hedhësh pizhamat nga dritarja dhe gati për një veshje plot glamour për të shkëlqyer.

Virgjëresha

Do vraponi të takoni shokun ose shoqen tuaj të ngushtë i/e cila po qan se ka ngelur pa punë gjatë karantinës dhe ju do i jepni zemër, shkruan Gazeta Shqip.

Peshorja

Vrap për tek qendrat estetike. Njerëzit do të mund t’ju takojnë pasi të kesh bërë mirë disa trajtime për flokët, fytyrën dhe të mos harrojmë thonjtë.

Akrepi

Seks, seks, seks. Ata që nuk janë karantinuar me të dashurin gjatë kësaj periudhe e kemi fjalën.

Shigjetari

Valixhet gati dhe aventurat e reja ju presin.

Bricjapi

Ju nuk keni shpresë, sërish zyra juaj e punës do jetë në plan të parë.

Ujori

Ujorit do i duhen disa pushime të tjera ( në një vend me det sigurisht), për të marrë veten nga “pushimet” në karantinë.

Peshqit

Nevojë e menjëhershme për të kërcyer në mënyrë që të largoni gjithë energjitë negative të mbledhura gjatë karantinës.

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *