Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Më në fund gjeti burrë”, këngëtarja shqiptare i nxjerr ‘sekretin’ koleges

Kamela Islamaj dhe Marsela Çibukaj janë dy nga këngëtaret më të njohura në tregun muzikor shqiptar dhe me zërin e tyre të bukur shoqërojnë mbrëmjet e emisionit “Soiree”.

Mbëmjen e kaluar, teksa programi ishte drejt fundit, ato të dyja iu bashkuan kolltukut së bashku me një gotë verë dhe folën për miqësinë ndërmjet tyre.

Kur moderatorja i pyeti nëse ato ishin mikesha të mira, Kamela Islamaj nuk nguroi të përgjigjej e para, e cila tha: “Ndonjëherë”.

Këtë përgjigje ajo e argumentoi me faktin se Marsela është një njeri shumë pesimist dhe gjithmonë ka diçka për t’u ankuar.

“Po ja në fillim, thonte nuk kam burrë, e tani që gjeti burrë, ankohet për tjetër gjë”, tha Islamaj, pasi e kuptoi se sapo nxori një sekret. Ndërkohë që Marsela nuk tha asnjë fjalë dhe iu drejtua gotës së verës.

(M.Q/Faxweb)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *