Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Më në fund bashkë”, e vetëkarantinuar, këngëtarja shqiptare përqafon vetëm pas dy javësh vajzat

Pas 14 ditësh në karantinë, këngëtarja e njohur Aurela Gaçe është bashkuar sot me vajzat e saj. Aurela u vetëkarantinua pasi 14 ditë më parë u kthye nga SHBA.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, ajo shkruan se 2 javë pritën në ankth mos shfaqin shenja, por fatmirësisht siç thotë këngëtarja ata janë mirë dhe më në fund janë bashkuar me familjet e tyre.

Postimi i plotë:

“Më në fund ,bashkë. Mbas 14 diteve ,vetë-izolim ( per shkak se kishim udhetuar se bashku me grupin) .Zemra ime e dinte si po duronte pa mundur ti perqafoja zemrat e mamit.

Pritëm me ankth te 7 ne qe ishim 2 jave më parë pertej oqeanit, me friken se mund te shfaqnim ndonje shenje. Per 14 dite, pyesnim perdite njeri-tjetrin, por, fatmiresisht, te gjithe ne jemi mire e i ju bashkuam me ne fund familjeve tona.

Vete-izolimi ishte detyre pindërore. Por edhe per ata prindër qe na kanë dhene jeten.Tani, do të vazhdojmë të qëndrojmë mbyllur, por së bashku.

Dua të falenderoj secilin nga ndjekësit qe më kane dërguar mesazhe, qysh nga momenti kur u kthyem, duke pyetur se si ishim, e duke me dhënë kurajo.Ishte shume prekëse për mua, pasi kisha edhe shumë presion psikologjik, duke pritur çdo ditë për ndonjë simptomë. E vleresoj shumë kujdesin dhe dashurinë tuaj.

Së bashku ,shpresoj t’ja dalim, të gjithë”.

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.