Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Më mirë të vdesësh, apo të martohesh me ish- të dashurin?” Lori Hoxha habit me përgjigjen e saj

“Më bëj një pyetje” kjo është risia më e re që rrjeti social Instagram ka ofruar së fundmi për përdoruesit e tij.

Shumë personazhe publike e shohin si një alternativë për të qenë më pranë ndjekësve të tyre dhe për të ndarë informacione private me to.

Një ndër to është dhe Lori Hoxha e cila nuk i ka shpëtuar kësaj risie, duke komunikuar më nga afër me ndjekësit e saj dhe duke u kthyer përgjigje.

Një nga pyetjet që ndjekësit i kanë drejtuar asaj ishte “Më mirë të vdesësh apo të martohesh me ish të dashurin?” dhe Lori Hoxha pa hezitim është përgjigjur të vdesë.

(M.Q/Faxweb)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.