Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Më mban shpresa se do të vijë ajo ditë”, deklarata e veçantë e Dashamir Shehit: S’dija ku të vendosja karrigen në Parlament ku s’kishte komshinj të pistë

Në një prononcim për Fax News, kryetari i LZHK-së dhe aleati i Lulzim Bashës, Dashamir Shehi ka dhënë një deklaratë të veçantë dhe si gjithnjë të sinqertë kur tha se e mbante shpresa, se një ditë do të ulej në Parlament me kolegë të serës së tij.

Shehi tha se i ka qëlluar shpesh të mendojë se ku duhet ta vendoste karrigen e tij që të mos ketë pranë komshinjë të pisët.

“Të paktën më mban shpresa se ndoshta do të vijë një ditë që do të ulem në Parlament me disa kolegë që janë në baraspeshë me ndershmërinë time, me edukimin, kulturën, traditën dhe eksperiencën që kam në shërbim të shtetit shqiptar. Shpesh herë më ka qëlluar se ku duhet ta vendos karrigen që të kem sa më pak komshinj të pistë”, tha Shehi.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.