Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaTe FunditTe Gjitha

Me dhe pa maska, deputetët e Kosovës harrojnë Covidin dhe festojnë ditëlindje në Kuvend (FOTO)

Grupi Parlamentar i Lëvizjes Vetëvendosje sot ka befasuar në Kuvend deputetrn e kësaj partie Mimoza Kusari-Lila në ditëlindjen e saj.

Me një tortë të vogël deputetët e LVV-së i uruan ditëlindjen ku shihen edhe në fotografitë e publikuara në faqen zyrtare të deputetes Mimoza Kusari-Lila në “Facebook”.

Kusari-Lila ka falenderuar deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje për urimet dhe respektin.

“Ditëlindja në Kuvendin e Kosovës. Faleminderit grupit parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje për urimet dhe respektin”, ka shkruar Kusari-Lila.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *