Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Me kokainë drejt Sarandës, arrestohet 36-vjeçari. Ja ku e kishte fshehur lëndën narkotike

Një 36-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Sarandës. 36-vjeçari me iniciale Sh. K., lindur në Dibër dhe banues në Tiranë u kap me një sasi prej 50 gr kokainë.

Ai u arrestua në vendin e quajtur ‘Rrethrrotulli i Kranesë’, teksa vinte me mjetin e tij nga Tirana për në Sarandë.

Burime zyrtare shpjeguan se i riu për t’i shpëtuar ndonjë kontrolli policor, e kishte fshehur kokainën në organet gjenitale.

Njoftimi zyrtar:

Arrestohet në flagrancë shtetasi Sh.K., 36 vjeç, banues në Tiranë.

Arrestimi i tij u bë në vendin e quajtur “Rrethrrotulli i Kranesë” Finiq, pasi nga kontrolli i ushtruar shërbimet e policisë i kanë gjetur të fshehur në trup një sasi lënde narkotike me peshë prej 50.64 (pesëdhjetë pikë gjashtëdhjetë e katër) gramë e dyshuar si kokainë.

(K.H/Faxweb.al)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *