Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Me kokainë dhe 30 mijë euro, arrestohet në mes të qytetit 34 vjeçari shqiptar

Një 34 vjeçar shqiptar është arrestuar në qytetin e Pistoias në Firence për shpërndarje kokaine.

Policia italiane ndaloi shqiptarin me iniciale A.M pasi kishte ngjallur dyshime me lëvizjet e tij.

Atij iu gjendën 34 gramë kokainë e paketuar një peshore elektronike, dhe 10 mijë euro para të thata. Ndërsa në banesën e tij janë gjetur edhe 20 mijë euro të tjera.

Mendohet se paratë janë siguruar nëpërmjet shpërndarjes së kokainës, ndërkohë policia arrestoi shqiptarin.

(K.H/Faxweb.al)

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *