Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Më ka ngelur në mendje”, moderatorja në pritje të ëmbël zbulon: Ja përse e kam frikë lindjen natyrale

Moderatorja Brunilda Lahe ka folur së fundmi për shtatzëninë e saj të parë. E ftuar në emisionin “Soiree”, Brunilda ka treguar se ka frikë të lindë në mënyrë natyrale, duke lënë të kuptohet se mund t’i nënshtrohet brenda pak muajve një operacioni çezarian.

“Unë jam tek ai grupi i mamave që kanë shumë frikë të lindin vetë. E tepruar është ta thotë një ish-studente e psikologjisë, gati fobi, por unë e kam të tillë lindjen. Kur kam qenë e vogël, gjyshja ime, të cilën e kam dashur shumë, më ka marrë në varreza dhe krah personit të dashur që ne shkuam,  aty ishte një nënë që kishte humbur jetën teksa lindte fëmijën, dhe mua më ka ngelur në mendje ky kujtim”-ka rrëfyer Brunila Lahe.

Risjellim në vëmendje moderatorja është një pritje të një vajze.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *