Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

“Më jep telefonin ta kontrolloj”, 29-vjeçari shqiptar bën për spital të dashurën

Një shqiptar i moshës 29-vjeç është arrestuar nga policia në Torino të Italisë pasi ka rrahur të dashurën e tij. Sipas mediave italiane, i riu i kishte kërkuar asaj telefonin për ta kontrolluar, por kur kjo e fundit ka refuzuar ai e ka qëlluar me shkelma dhe grushte.

Vajza arriti të largohej duke u strehuar në shtëpinë e shoqes së saj. Por 29-vjeçari nuk hoqi dorë nga ndjekja duke e pritur atë jashtë derës së shtëpisë derisa të dilte.

Ajo njoftoi policinë dhe priti derisa të mbërrinin uniformat blu për të shkuar në spital. Policia bëri një kontroll në banesën e 29-vjeçarit shqiptar ku gjet 250 gram marijuanë në garazh dhe disa doza në dhomën e ndenjes.

Kjo e rëndoi edhe më shumë pozitën e të riut, i cili tashmë ndodhet pas hekurave në Trento.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.