Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Më është prekur dinjiteti”, Sali Berisha kërcënon Ramën për shpalljen ‘non grata’: Nuk jam marrë me atë por do merrrem, do të mbajë përgjegjësi

Ish-kryeministri Sali Berisha, i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin Çim Peka Live, ka sulmuar ashpër kryeministrin Rama në lidhje me shpalljen non-grata të tij prej ShBA-ve.

Ish-kryeministri bën përgjegjës për vendimin e DASh kryeministrin aktual dhe thekson se ai do mbajë përgjegjësi për këtë gjë, pasi i është prekur dinjiteti.

“Kam punë me Ramën. Nuk jam marrë me të por do merrem. Për këtë që ka bërë ai do të mbajë përgjegjësi. Ka bërë diçka të pashembullt në historinë e vendit. Më është prekur dinjiteti im”. tha Berisha.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.