Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Mbyllet sërish rruga për në Karaburun, punonjësit paralajmërojnë bllokimin e bazës ushtarake

Prej katër ditësh punonjësit që kanë bizneset e tyre në gadishullin e Karaburunit nuk janë lejuar që të hyjnë në bazën e Pashalimanit, që është edhe rruga që ndjekin për në punë.

Prej dy orësh me dhjetëra automjete presin në radhë për të hyrë në postobllokun e kësaj baze. Punonjësit kërkojnë një zgjidhje dhe një takim me drejtuesit e kësaj baze, por asnjë zgjidhje nuk iu është dhënë.

Ata shprehen se do të bllokojnë hyrjen për në baze duke mos lejuar asnjë automjet deri në zgjidhjen  përfundimtare.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *