Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

“Mbylle dyqanin, lëri të gjithë pa bukë”, plas sherri edhe në Lushnje, polici kërkon ti vihet dryni furrës (VIDEO)

Qytetarët në Lushnje janë konfliktuar me një efektiv policie në Lushnje i cili kërkon që në orën 13:30, furra e bukës të mbyllet, pavarësisht se ka qytetarë në rradhë.

Video është publikuar nga “JOQ”, ku shihet se si qytetarët janë dyndur pranë furrës së bukës dhe kërkojnë të blejnë e të furnizohen, duke qenë se nesër nuk do të ketë asgjë hapur.

“Është ora 13:20. Mbylle dyqanin dhe lëri të gjithë pa bukë. Lëri të ikin,“- thuhet në video.

 

View this post on Instagram

 

🤔

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania) on

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *