Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Mbyll dritaret me grila të mos duket, denoncimi me foto: Kryetari i PS-së pi raki në lokal

Ndërkohë që masat ndaj mos përhapjes së koronavirusit kanë bërë që për pronarët e lokaleve që tentojnë të thyejnë ligjin ndëshkohen me gjoba të majme nga shteti, në Mat me sa duket ky rregull është bërë për t’u shkelur , madje nga drejtues të lartë të partisë në pushtet.

Bëhet fjalë për kryetarin e PS-së në Mat, Hasan Pashën, fotot e të cilit i ka publikuar ish-kryeministri Sali Berisha.

Në foto shihet që në shoqërinë e disa personave të tjerë, Pasha po konsumon alkool, teksa personi të cilit i referohet Berisha se i ka nisur fotot, shprehet se drejtuesi i PS-së, frekuenton kafenet me grrila ulur

“Lokalet nuk mbyllen per narkokryetaret, urdheri vlen vetem per qytetaret!

Lexoni mesazhin, shikoni foton e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje dr, me thuaj tr lutem si mund ti respektojn rregullat e qeverise dhe te kryeministrit qytetaret e thjeshte, kure vete kryetari i partise sosialiste Mat Hasan pasha frekuenton lokale me grrila te ulura”, shkruan Berisha.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *