Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Mblidhet sërish Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës, ja çfarë pritet që të diskutohet

Komisioni Hetimor i ngritur për shkarkimin e presidentit Ilir Meta, do të mblidhet sërish. Mbledhja është parashikuar që të mbahet me datën ditën e hënë me datë 13 korrik. Mësohet se mbledhja do të mbahet në orën 14:00.

Në këtë mbledhje komisioni do të administrojë opinionin e Komisionit të Venecias dhe provat e tjera të vëna në dispozicion për çështjen në fjalë.

Kujtojmë se shkarkimi i Metës nisi pasi ky i fundit zhdekretoi datën e zgjedhjeve.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *