Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Mbledhja në selinë e PD-së, kush janë 3 deputetët e parë që shkuan në zyrën e Bashës

Tre deptuetët e parë të dalë nga zgjedhjet parlamentarë të 25 Prillit, kanë mbërritur të parët në zyrën e Bashës. Burimet nga selia e PD-së bëjnë me dije se tre të parët kanë qënë Agron Gjekmarkaj, Edmond Spaho dhe Kreshnik Collaku.

Në mbledhjen e sotme në selinë e PD-së pritet të diskutohet mbi strategjinë që do të djekë Partia Demokratike për të vërtetuar blerjen e votave në 25 Prill.

Kujtojmë se Partia Demokratike ka dërguar në SPAK materiale që sipas tyre vërtetojnë krime zgjedhore të kryera nga Partia Socialiste.

(R.G/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.