Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Mbi 12 mijë euro veshje, Rita Ora shfaqet e veçantë me ngjyrën e re të flokëve (FOTO)

Rita Ora guxon me stilin dhe ajo kurrë nuk ka pasur frikë ta tregojë këtë. Dje, këngëtarja shqiptare u shfaq e mrekullueshme në një veshje të markës “Chanel” me vlerë 12,440 dollarë (afro 10,300 euro) ndërsa shijoi një natë në Sidnei për të festuar 100-vjetorin e parfumit ikonik ‘Nr.5’ të shtëpisë së modës franceze.

Ylli i muzikës pop ishte e veshur e gjitha në të zeza, me një veshje të përbërë nga një bluzë e zezë 6550 dollarëshe dhe pantallona gjysmë të tejdukshme, të cilat kushtojnë rreth 5890 dollarë.

Rita i ktheu flokët e saj në brune, ndërsa kishte zgjedhur një makijazh të lehtë, që karakterizohej kryesisht nga buzëkuqi i kuq.

(E.H/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.