Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Mbesa e pyet nëse duhet t’i bëjë buzët apo jo, por befasohet nga përgjigjia e Luanës (FOTO)

Jori Paloka, mbesa e motrave Luana dhe Marina Vjollca është mjaft aktive në rrjetet sociakle dhe nuk ka mundur t’i rezistojë filtrit më të ri që zmadhon buzët.

Ajo ka ndarë një foto me ndjekësit në Instagram dhe pyet nëse duhet t’i bëjë apo jo buzët, por më së shumti ka tërhequr vëmendje reagimi i Luanës.

Moderatorja e cila përflitet shumë për operacione plastike ka qenë e rreptë në përgjigjen e saj.

‘Mos luj mendsh me i bo’, i shkruan Luana Jorit duke treguar se është kundër ndërhyrjeve të tilla, ndërsa kjo e fundit i thotë se nuk do të bëjë.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *