FlashKosovaShowBizTe FunditTe Gjitha

Mbani frymën! Politikania seksi shqiptare vë në rresht deputetët (FOTO)

Anëtarësimi i saj në PDK u shoqërua me një zhurmë të madhe mediatike. Bëhet fjalë për aktoren e njohur Arta Nitaj, e cila është shndërruar së fundmi në një prej personazheve më të komentuara.

Bukuroshja shqiptare nuk ka zhgënjyer as këtë herë. Ajo ka postuar disa foto, ku shfaqet me një fustan të gjatë ngjyrë blu. Arta vuri në pah linjat e saj perfekte dhe dukej një “bombë” e vërtetë.

 

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *