Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Matura shtetërore, publikohen notat e provimit të lëndëve me zgjedhje (Lista)

Ditën e sotme janë publikuar në faqen e Qendrës së Shërbimeve Arsimore, rezultatet e lëndëve me zgjedhje të Maturës Shtetërore 2018.

Në total në testim kanë marrë pjesë 36 328 maturantë, nga të cilët ,1.7 % e maturantëve janë vlerësuar me notën dhjetë (10) dhe 6.6% e maturantëve janë vlerësuar me notën katër (4).

Publikimi i notave të lëndëve me zgjedhje përmbyll edhe procesin e Maturës Shtetërore 2018.

Lista e notave: http://qsha.gov.al/infos/matura_2018/z1z2/rezultate_z1z2.pdf

(E.V/Faxweb.al)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *