Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashJetë dhe stilShowBizTe FunditTe Gjitha

Maska e detyrueshme, por nuk disponoi një të tillë për momentin, Enca përdor të brendshmet për të shmangur pasojat (Foto)

Shpërthimi i virusit COVID-19 në mbarë globin ka bërë që shumë shtete ta bëjnë mbajtjen e maskës se fytyrës të detyrueshme për të ulur incidencën e infektimeve, dhe pasojat në shëndetin dhe jetën e qytetarëve, që sjellin këto të fundit.

Një rast interesant është regjistruar se fundi nga këngëtarja Enca Haxhia, e cila ka ndarë me fansat një Insastory interesant nga Dubai, të cilin ajo e ka zgjedhur dhe si destinacion pushimi.

Përmes publikimeve të shpeshta, Enca ka treguar në mënyrë mjaft të hollësishme eksperiencën e saj të mrekullueshme atje dhe thuajse në të gjitha fotografitë shihet pa maskë.

Megjithatë, së fundmi asaj i është kërkuar mbajtja e maskës, me sa duket, sepse këngëtarja ka publikuar pamje të maskës unike që po përdor atje.
Enca ka vendosur që pjesën e lartme të bikineve ta mbajë në fytyrë si një lloj maske luksoze.

“Kur më thonë të mbaj maskë”, shkroi Enca duke e shoqëruar shkrimin e saj me një emoji që qesh.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.