Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Masakroi 90-vjeçaren në shtëpinë e saj për t’a grabitur, zbulohet kush është 23-vjeçari shqiptar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në zonën e Tolfa, Romë, Itali.

Një  90-vjeçare, është qëlluar me thikë dhe vrarë në shtëpinë e saj.

Gruaja u gjet me plagë në fytyrë, ndërsa dyshohet se u qëllua nga i riu Sergio Malaj, djali i shërbëtores së saj.

Sipas mediave fqinje, shqiptari ka qenë në gjendje të dehur kur ka kryer krimin. Ai është futur në banesë për të vjedhur para, por më pas e gjitha ka përfunduar në vrasje. E moshuara u gjet e pajetë nga vajzat e saj, të cilat lajmëruan policinë

Tashmë shqiptari ndodhet në qeli dhe policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close