Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Masakrohet me 6 plumba në Gjermani, zbulohet identiteti i 19-vjeçarit shqiptar (Emri+Foto)

Ditën e djeshme një 19-vjeçar nga Burreli u qëllua me armë nga një makinë në lëvizje ku nga plagët e marra humbi edhe jetën ditën e sotme.

Mediat gjermane kanë publikuar emrin e të riut shqiptar për të cilin mësohet se është Keidi Pasha që nga një skenë gati si nëpër filma ka marrë 6 plumba në trup.

Atentati me pasojë vdekjen e Pashas ka ndodhur në Vorsfeldes të Gjermanisë dhe mësohet se bashkë me viktimën ka qenë dhe një person tjetër, i cili edhe ai nuk i ka shpëtuar sulmit por që është dërguar në spital dhe ndodhet në gjednje kritike për jetën.

Të dy po kalonin trotuarin në momentin që ranë pre e sulmit teksa pas atentatit automjeti është larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *