Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Martohu se je në fillimet e pleqërisë”, Anxhela Peristeri kapet keq me ndjekësin

Jeta private e Anxhela Peristerit, komentohet shpesh nga mediat dhe nga komentuesit në rrjetet sociale.

Pavarësisht përpjekjeve të saj për të mos u bërë pjesë e tyre, këngëtarja nuk ka mundur t’ju shpëtojë dot.

Së fundmi dikush i ka përmendur martesën dhe pleqërinë dhe këngëtarja nuk ia ka kursyer dy fjalë.

A të duket se të ka ardhur mosha për martesë??? Se femra bie më shpejt se mashkulli dhe me sa shihet, je në fillimet e pleqërisë”, i shkruan një ndjekës në foton e fundit Anxhelës.

Këngëtarja e indinjuar nuk i ka kursyer dy fjalë kundrejt tij, duke i thënë se po pret njeriun e duhur dhe se pleqëria është shumë larg saj.

“Mosha për martese nuk vjen por vjen njeriu i duhur për martese. Sa për pleqërinë më beso është shumë larg meje”, i përgjigjet Anxhela.

Por komentuesi nuk e ka lënë me aq dhe ka komentuar sërish. “Si ka mundesi në gjithë Shqiptari s’po të vjen asnjë i duhur mi”, i komenton ndjekësi.

“Se janë si puna jote ata që kanë ngelur prandaj”, ia kthen Anxhela.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *