Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Martohet Elvana Gjata?! Me fustanin e nusërisë dhe e prekur, ajo… (Video)

Elvana Gjata prej kohësh përflitet për një lidhje me  një biznesmen nga Tirana, mirëpo ende nuk dihen detaje. Në një video të postuar në Instastory, miku i saj më i mirë, Ermal Mamaqi, ka postuar një video të Elvanës me fustan nusërie. “Motra nuk më besohet që erdhi kjo ditë”, shkruan Ermali mbi videon e postuar në Instastory.

Me siguri kjo është pjesë e filmit për të cilin po punojnë Ermali dhe Elvana, ku dyshja janë protoganistët.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.