Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Martohet Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha? Fotoja që po ngre dyshimet

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë një ndër çiftet më të komentuara në media.

Edhe pse ata gjithmonë e kanë mbajtur larg vëmendjes së publikut marrëdhënien e tyre, kanë qenë shpesh herë në fokusin e tyre.

Kohët e fundit çifti ka rrëfyer se janë duke bërë përgatitjet e para të dasmës se tyre, pasi kanë vendosur të kurorëzojnë dashurinë e tyre disa vjeçare.

Por në rrjtet sociale po qarkullon lajmi se çfiti mund të jetë martuar në fshehtësi.

Ky dyshim ka lindur pasi në lojën pyetje-përgjigje në Instagram, një nga fansat i ka kërkuar Arminës të martohet.

“Pranon të martohesh me mua?”e pyeti fansi në gjuhën spanjolle. “Je shumë vonë”, përgjigjet Armina.

Duket se kaq ka mjaftuar për të lindur dyshimet, pasi edhe Armina pak më parë e ka pohuar që dasma do të kryet pa parninë e mdiave.

(E.V/Faxweb.al)

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *