Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


ShowBiz

Martesa e Kim Kardashian dhe Kanye West në rrezik

 

Kriza nervore që Kanye pësoi kohët e fundit ka ndikuar shumë në marrëdhënien e çiftit. Kanye, 39 vjeç u shtrua në spital muajin e kaluar pas një krize nervore. Kim, 36 vjeç e cila po merr veten pas rrëmbimit në Paris, ka qëndruar pranë bashkëshortit të saj për të kaluar këtë gjendje por martesa e tyre mund të jetë në rrezik.

Pas këtyre muajve stresues për çiftin, është e kuptueshme që martesa e Kim dhe Kanye të jetë në rrezik.

Kanye është aktualisht jashtë spitalit dhe po jeton në një shtëpi tjetër, larg prej Kim dhe fëmijëve, North, 3 vjeç dhe Saint, 1 vjeç. 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.