Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Marku, Viktoria dhe unë nuk jemi asnjë darkë vetëm”, Rudina Dembacaj i dedikon postimin e veçantë fëmijëve të Frrokut (FOTO)

Moderatorja Rudina Dembacaj ka treguar shpesh herë se ka marrëdhënie shumë të mira me fëmijët e partnerit të saj, Mark Frroku. Edhe mbrëmjen e sotme ka publikuar fotografi familjare duke treguar se është përpjekur shumë që ti mbajë larg syrit publik.

Në postimin në Instagram, nuk heziton të tregon se ndonjëherë janë më adoleshentë se fëmijët e Markut, Erta dhe Nardi, por e cilëson këtë gjë si të bukurën e familjeve.

“Marku, Viktoria dhe une nuk jemi asnje darke vetem… Erta dhe Nardi jane te pandare me ne, edhe pse une jam perpjekur shume ti mbaj larg syve te botes. Jane te mrekullueshem dhe une rritem cdo dite krah tyre. Nganjehere me adoleshente se ata, por kjo eshte e bukura e familjeve, perfekte ne imperfeksion. Ju dua shume”, shkroi Dembacaj.

(A.M/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *