Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Pendohem shumë që nuk e bëra një fëmijë…”, aktorja e njohur rrëfen pengun e jetës

Aktorja e dashur për publikun Marjana Kondi gjatë një interviste televizive ka treguar pengun e jetës. Kondi shprehet se pendesa më e madhe për të është që nuk bëri një fëmijë të dytë.

“Nuk mendoj se kemi patur ndonjë moment shumë të vështirë, por do të të them dicka për të cilën pendohem. Pendohem që nuk kam bërë një fëmijë të dytë. Nuk është normale të kesh mundësi dhe të qëndrosh vetëm me një fëmijë.

Thjesht nuk e di, pse nuk e bëra një fëmijë të dytë, dhe pendohem shumë për këtë”, tha Kondi në emisionin ‘Glamour Zone’ në Ora News.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *