Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Më shumë të shéruar se raste të reja, 7 viktíma nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

Ka regjistruar shifra raf♪7rsisht të njëjta numri i personave të infektuar në Maqedoninë e Veriut, ndërsa sot janë regjistruar 138 raste të reja me Covid-19, një më pak se dje.

Fatkeqësisht kanë humbur jetë përgjatë 24 orëve të fusnit 7 persona (dy më shumë se një ditë më parë), ndërsa janë shëruar 144 të tjerë

Vlen të theksohet se në Maqedoni numri i testimeve në raport me popullsinë është tepër i lartë, ku është bërë me dije ditët e fundit se mbi 1000 personave ju merret tamponi për të analizuar nëse janë të infektuar.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *