Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Shënohet viktima më e re në Maqedoninë e Veriut nga Covid-19, nuk kishte sëmundje shoqëruese

Një 24-vjeçare ka humbur jetën nga koronavirusi duke shënuar viktimën më të re në Maqedoninë e Veriut.

24-vjeçarja nga Tetova ishte shtruar në klinikën Infektive në Shkup. Viktima në fjalë është një nga 8 personat e infektuar me COVID-19 që kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit. Siç raportohet e reja nuk kishte sëmundje të tjera shoqëruese.

Ndërkohë në Tetovë gjatë 24 orët e fundit kanë humbur jetën 4 persona nga koronavirusi.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *