AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Manipulim votash në Kongresin Lindës, Gjushit, Koronavirusit!”, Berisha: Si iu bë puçi Petro Koçit

Ditën e djeshme janë zhvlluar zgjedhjet për anëtarët e kryesisë në Partinë Socialiste ndërsa ish-kryeministri Sali Berisha shprehet se votat janë manipuluar.

Ai ku publikuar një mesazh të mesazh të mbërritur nga një qytatar i cili shkruan se zgjedhja e anëtarëve është bërë me urdhër nga lart.

Referuar Berishës, qytetari shkruan se Petro Koçit i është bërë puç dhe është futur pa asnjë votë Arli Naska.

Reagimi i plotë:

Denoncohet manipulimi i numrit te votave ne kongresin e Lindes, Gjushit, Koronavirusit!

Urdheri te gjithe narkodrejtoret te futen ne Komitetin Qendrorte Partise se Krimit!

Lexoni denoncimin e socialistit dixhital. sb

Prsh dcktor Skandal mbreme ne numerimin e votave per keshillin kombetar. Manipulime monstruoze . Me urdher nga Lart thuhet qe te gjithe drejtoret e Tiranes te futen ne KK Manipulime sheshit. Nje drejtor eshte kapur duke paguar I behet puçi Petro Koçit edhe futet pa asnje vote Arli Naska.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

A ju duket i drejtë vendimi i qeverisë Rama për të kufizuar dhe lëvizjen e këmbësorëve si masë për të parandaluar përhapjen e COVID 19?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *