Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Mamin e ndihmoj me punët e shtëpisë dhe me gatimin”, Ingrid Gjoni jep intervistën e parë së bashku me djalin e rritur tashmë 

Këngëtarja e njohur, Ingrit Gjoni, ishte sot e ftuar në emisionin “E Diell”. Për herë të parë, gjatë intervistës iu bashkua edhe djali i saj, Paridi. Kur e pyetën se kujt i ngjan më shumë, ai tha: “Mamit kur jam me flokë të gjata, e babit me flokë të shkurtër”.

Ai zbuloi se si i ka marrëdhëniet me vajzën e tezes Inis, Coco-Antonel, me të cilën zihet herë pas here. Parid tha se ku ata bëjnë sherre bashkë, Ingriti ju thotë që të mos rrinë bashkë.

Kur e pyetën se çfarë do t’i thoshte mamasë në këto momente, ai i tha: “Të kam jetë”. Paridi tregoi se e ndihmon mamanë në punët e shtëpisë, sidomos në gatim pasi i pëlqen.

Ndërsa Ingriti tha se kur del me grupin e tij të shoqërisë, ajo së bashku me motrat janë në park duke e ruajtur: “Vijnë vajzat e më thonë: A ta marrim te lulishtja tjetër. Ndërkohë ai ju ka thënë më para: ‘Kot shkoni, se nuk më lë.’”

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.