FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Mamaja më pyet kur do e sjellësh kanarinën”, Ledio Lako tregon pse nuk është martuar ende, zbulon edhe moshën

Këtë të shtunë në emisionin “Mos i fol Shoferit” ka qënë i ftuar aktori shumë i dashur për publikun shqiptar Ledio Lako.

Duke folur për jetën e tij dhe pasionin për zogjtë sidomos kanarinat, Ledio ka treguar dhe se mamaja e tij i thotë që të heqë dorë nga kanrinat dhe të sjellë kanarinën e tij.

Duke qenë se mosha po kalon, Ledio shprehet se tani do ta marrë më me shumë seriozitet punën e martesës.

Rudina Dembacaj: Pse nuk martohesh Ledio , nuk e themi dot sa vjeç je?

Ledio Lako: E them se nuk kam turp 39 vjeç jam .

Rudina Dembacaj: Kur do gjesh nuse ?

Ledio Lako: Po nusja vjen vetë, se s’do dalim ta gjejmë këshu por mendoj që nuk më ka ikur mosha akoma.

Rudina Dembacaj: Je në kërkim të kanarinës?

Ledio Lako: Jam duke e kërkuar, se po thashë që e kam gjetur mbyllen gjithë dyert, le të rri dhe ca që të zgjedh. Unë gjithmonë kam qenë i lidhur, po se nuk i kam çuar deri në fund është punë tjetër ajo pastaj. Por e mendoj që ka ardhur momenti për tu parë seriozisht kjo çështje.

Fjalët Kyce

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *