BotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Maluma flet shqip para 30 milion personave: Ta ha zemrën (VIDEO)

Ai është një nga këngëtarët më të preferua latin. Pas hitin “Sin contratto”, suksesi i Malumës nuk pati të ndalur.

Këngëtari më origjinë kolumbiane ka pasur marrëdhënie të mirë me të treja këngëtaret me origjinë shqiptare që janë më famë botërore, si Bebe Rexha, Rita Ora dhe Dua Lipa.

U përfol për një lidhje me të parën, u pa se si dëfrehej me të dytën dhe të tretës Maluma i ka dhënë pëlqimin e tij në Instagram.

Por këtë herë jemi befasuar!

Ylli latin ka folur në gjuhën shqipe edhe pse nuk ia kishte idenë se çfarë po fliste.

Në një ‘live video’ që ka bërë në Instagram dhe ndër komentet e shumta që ka marrë ka qenë edhe ai i një vajze nga Shqipëria e cila i shkruan: ‘’O ta ha zemrën mashallah baby’’.

Kështu Maluma ka zgjedhur të lexojë komentin e shqiptares.

Shihni videon më poshtë.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.