Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Të shténa me ármë zjárri në Mallakastër, fríkësohen banorët

Në orët e para të mëngjesit në fshatin Gorishovë të Mallakastrës janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri. Mësohet se një person ka qëlluar me armë zjarri në ajër në afërsi të banesave në qendër të fshatit.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar nga ngjarja. Ende nuk dihen motivet e ngjarjes së ndodhur.

Autori është identifikuar nga uniformat blu dhe është shoqëruar për në komisariat ku edhe do të merret në pyetje.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *