Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Me rrezikshmëri të lartë për banorët, kabullat e energjisë elektrike në mes të rrugës, shkelen nga makinat

Shpesh herë ndeshemi me kabuj të shpërndarjes së energjisë elektrike mbi kokat tona, të cilat ndërthuren si rrjeta dhe për vite me rradhë qendrojnë në atë mënyrë në qytet.

Ndërkohë që Durrës, duket se në pamundesi për të vendosur kabujt me enërgji elektrike në shtyllë, janë lënë në mes të rrugës, mëgjithëse zona është shumë e populluar.

Siç shihet edhe në video, në zonën e Spitallës në Durrës makinat kalojnë mbi kabujt të energjisë elektrikë, ndërsa ato janë një rrezik potencial edhe për banorët në atë zonë.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *