Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Makina tip “Porsche” futet me shpejtësi në trotuar, shkakton 4 viktima mes tyre një foshnje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Gjermani ku si pasojë e pakujdesisë së drejtuesit të një mjeti ka shkaktuar 4  viktima të pafajshme.

Mediat gjermane bëjnë me dije se një makinë e tipit “Porsche” është futur me shpejtësi drejt trotuarit në një rrugë të Berlinit duke lënë të vdekur 4 persona.

Mediat e huaja raportojnë gjithashtu se mes viktimave është edhe një foshnjë ndërsa drejtuesi i mjetit që përfshi në aksident së bashku me një pasagjer kanë mbetur të plagosur rëndë dhe janë transportuar drejt spitalit.

Ende janë të paqarta rrethanat e ngjarjes, ndërkohë që dyshohet për sulm ekstremist.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *