Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Makina përplaset me biçikletën, plagoset rëndë një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbasditen e sotme, në qytetin e Vlorës

Një makinë tip “Volkswagen” ka përplasur një person i cili udhëtonte me biçikletë. Si pasojë është plagosur rëndë drejtuesi i biçikletës.

I plagosuri është dërguar për në spitalin rajonal të Vlorës dhe mësohet se është në gjëndje të rëndë.

(K.H/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *