Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Makina përplas punonjësen e pastrimit, dërgohet me urgjencë te Spitali i Traumës

Një aksident i rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në qytetin e Fushë-Krujës ku njëautomjet ka përplasur pastruesen e rrugës teksa ajo ishte duke punuar.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen S.M.T, ndërsa pastruesja 45-vjeçare ka marrë plagë të shumta.

Si pasojë ajo është dërguar menjëherë për në spitalin e Traumës nga një autoambulancë .

Ndërkohë polica ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton për të zbardhur të plotë këtë aksident.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *