AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Makina përplas një 7-vjeçar në Lungomare

Një aksident është regjistruar sot në zonën e Lungomares në Vlorë. Mësohet se një makinë ka përplasur një fëmijë rreth 7 vjeç.

I mituri është dërguar me urgjencë në spital nga drejtuesi i mjetit. Nuk dihet ende gjendja shëndetësore e fëmijës.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *