Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Makina merr flakë në ecje, shpëton mrekullisht shoferi në “Rrugën e Durrësit”

Pasditen e sotme një mjet ka marrë flakë në ecje në kryeqytet, por që fatmirësisht shoferi ka shpëtuar mrekullisht pasi ka konstatuar flakët në makinë, ndërsa ka vetëm dëme materiale.

Ngjarja është njoftuar nga blutë e kryeqytetit, ndërsa ka ndodhur në rrugën e “Durrësit”, si pasojë e një defekti teknik në pjesën e motorit të mjetit.

“Më datë 01.08.2020, rreth orës 16:25, në rrugën e “Durrësit”, si pasojë e një difekti teknik në pjesën e motorit, ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues K.SH., ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.”, njofton policia.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *