Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Makina e ‘përthyer’ në mes, pamje të rënda nga aksidenti ku ndërroi jetë efektivi në Vlorë (Reagimi i policisë)

Mbrëmjen e sotme rreth orës 22:00, në qytetin e Vlorës u resgjistrua një aksident tragjik, ku ndërroi jetë në vend pnonjësi i policisë Nuri Malaj, 50-vjeç.

Siç shihet dhe nga pamjet e siguruara nga FaxNews, përplasja mes mjetit BMW dhe atij tip Benz ka qenë tepër e fortë, ku ky i fundit është i dëmtuar plotësisht në pjesën e përparme dhe anën e shoferit shoferit.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i plotë i policisë: Vlorë/Informacion paraprak

Rreth orës 22:00, në rrugën Transballkanike pranë IEVP Vlorë, mjeti tip “Bmë” me drejtues shtetasin A. V., është përplasur me mjetin tip “Benz” me drejtues shtetasin N. M.

Si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në vendngjarje shtetasi N. M.

Sherbimet e policisë kanë bërë shoqërimin e shtetasit A. V., në Komisariat, për veprime të mëtejshme.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.