Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Ngjarja hòrror/ Një 7-vjeçar me vëllain e vogël marrin makinën e gjyshes, vdèsin në aksídentin e fríkshëm

Një djalë 7-vjeçar dhe vëllai i tij 6-vjeçar humbën jetën të Premten pasi morën çelësat e automjetit të gjyshes së tyre dhe filluan drejtimin e tij, sipas daljeve lokale që citojnë një raport të pòlicisë së Patrullës Highëay të Missouri.

7-vjeçari, emri i të cilit nuk është bërë publik, ishte në timonin e makinës së gjyshes së tij Buick LaCrosse të vitit 2007 kur udhëtonte me një shpejtësi të lartë përmes një fushe teksa ndodhi aksídenti.

Me vëllain e tij në sediljen e pasagjerit, 7-vjeçari humbi kontrollin e automjetit dhe përfundoi trágjik fati i tyre. Sipas KSHB, automjeti gòditi një roje, u ul në tokë dhe u kthye përsëri në ajër. Pastaj gòditi një tel dhe u rrotullua para se të rrëzòhej në një pemë, ndërsa në fund mjeti u përfshi nga flákët.

Asnjëri nga vëllezërit nuk kishte vendosur rripin e sigurimit në momentin e aksídentit.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *