AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Makina del nga rruga, plagoset rëndë drejtuesja e mjetit (EMRI)

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Gramsh, pranë fshatit Meshan. Një mjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë është plagosur rëndë drejtuesja e mjetit.

Raportohet se drejtuesja e mjetit e identifikuar si Klara Hoxha, është dërguar me urgjencë në spital në gjendje të rëndë.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton në lidhje me shkaqet e aksidentit.

Fjalët Kyce

Burg nga disa muaj deri në 15 vite për ata që dalin pa leje dhe shkelin karantinën, si e komentoni nismën e fundit të kryeministrit Rama?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *